venerdì 1 agosto 2014

Gufetti (dress)
pattern created by Gabriella_it...enjoy ^^

2 commenti:

 1. Gabri mia cara, ti ringrazio molto per il vostro sostegno ♥ I really appreciate it. Molte persone non vogliono sentire e vedere! Alcuni sono interessati solo a REC e scaricare. Sono stufo e scrivo fino ad ora. Vi auguro un bel weekend. Abbraccio
  PS: Il nuovo blog è molto bello ♥ Inoltre, tutte le nuove creazioni sono bellissime :)

  RispondiElimina
 2. Moje drahá Niki jsou opravdu šťastné zprávy, upřímně jsem si myslel, bál jsem se, že byly pořízeny pro tuto věc plagiátorství v řídicím panelu jsem nechal vzkaz na pěkných pár dní vyjadřuje moje představa o, nicméně doufám, že to je uzavřená kapitola pro vás, máte mnohem vážnější problémy, které doufám, že bezvýhradně řešit co nejdříve.


  Já se nebojím o "zlo," Žijeme spolu každý den, je součástí mého života, jen s mnohem vůle jednání s tím vším, chce to sílu a odhodlání, máte tyto vlastnosti a majáky určitě ^_^!


  Jsem musel odinstalovat celé hry sims3, nešel přes dobře, řeknu vám, že jsem ráda, že na dovolenou od nich... nemohl jsem víc, než všechny ty chyby, chyby atd... budu čekat 4, uvidíme, co přinese ^_^  Dobrý nedělní, má drahá, silné objetí!

  Gabri

  RispondiElimina